FB2

Все треба робити вчасно

Рассказ / Проза, Реализм
Якось у 90-ті роки моєму батькові Івану Тимофійовичу запропонували розробити проект схеми водопровідних мереж для міста Саки за п'ять тисяч доларів США, а він відмовився бо писав монографію.
Объем: 0.05 а.л.

"Все треба робити вчасно"  

 

 

Є таке народне прислів'я:— "дорога ложка до обіду". Воно про те, що все у житті потрібно робити вчасно. Дуже часто в житті так буває, що доля дає людині один шанс із тисячі: отримати грошовий приз, заробити багато грошей, або зробити стрибок у кар'єрі, а людина не використовує цю щасливу нагоду і назавжди втрачає шанс змінити своє життя на краще.  

У 90-ті роки мій покійний батько Іван Тимофійович займався індивідуальним підприємництвом, роблячи проекти водопровідних мереж для різних міст України з урахуванням перспективи розвитку житлового будівництва.  

Якось одного дня моєму батькові Івану Тимофійовичу особисто зателефонував мер міста Саки, щоб запропонувати йому роботу — зробити проект розрахунку водопровідних мереж для міста Саки за 5 тисяч доларів США.  

Тоді у 90-ті роки 5 тисяч доларів США були просто величезною сумою грошей, та й сьогодні це все ще значна сума для більшості пересічних українців.  

—Я не можу вам зараз робити проект розрахунку водопровідних мереж міста, бо я зараз дуже зайнятий і пишу монографію, відповів меру міста Саки мій батько Іван Тимофійович.  

Коли через півроку написавши і видавши свою монографію мій батько Іван Тимофійович сам зателефонував меру міста Саки, щоб запропонувати свої послуги з розробки проекту водопровідних мереж для міста, то з подивом дізнався від мера, що грошей у бюджеті на це більше немає.  

—Та, як же так? — Ви ж самі пропонували мені роботу щиро здивувався мій батько Іван Тимофійович.  

—Я дійсно пропонував вам роботу, але це було півроку тому і з тих пір обставини змінилися і грошей на це у бюджеті міста більше немає різким тоном, відповів моєму батькові мер міста Саки.  

—А може, у майбутньому гроші у вас з'являться? — запитав у нього з надією в голосі мій батько Іван Тимофійович.  

—Це навряд чи, бо самі розумієте економічна криза усюди куди не кинь оком відповів йому різким тоном мер міста Саки.  

Більше ніколи він моєму батькові Івану Тимофійовичу роботу не пропонував.  

 

 

 

Кінець

| 7 | 5 / 5 (голосов: 1) | 00:52 02.12.2023

Комментарии

Книги автора

Яблучний сік
Автор: Stader
Рассказ / Драматургия Проза Реализм
Мати сидить у лікарняній палаті біля ліжка смертельно хворого сина і дивиться як він спить, а потім приходить медсестра і повідомляє жінці що її кличе до себе лікар.
Объем: 0.156 а.л.
20:38 19.02.2024 | 5 / 5 (голосов: 1)

Мамо, а чому ми їдемо з України до Польщі?
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Мати вивозить свого неповнолітнього сина до Польщі рятуючи його від постановки на військовий облік.
Объем: 0.114 а.л.
15:13 15.02.2024 | 5 / 5 (голосов: 2)

Абсурдне
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Микола починає виготовляти у своїй квартирі дрони для ЗСУ і одного разу до нього приходить дільничний Віктор Петрович, якому сусіди поскаржилися на те, що Микола займається незаконним виробництвом збр ... (открыть аннотацию)ої в себе у квартирі.
Объем: 0.115 а.л.
01:14 11.02.2024 | 5 / 5 (голосов: 1)

Квартирний злодій
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Квартирний злодій випадково потрапляє до квартири бідних пенсіонерів і збережений від побаченого уходить геть нічого не взявши.
Объем: 0.092 а.л.
00:03 07.02.2024 | 5 / 5 (голосов: 1)

Вчителька хімії
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Оповідання про вчительку хімії, чия творча манера викладання запам'яталася мені на все життя.
Объем: 0.076 а.л.
00:18 31.01.2024 | 5 / 5 (голосов: 2)

Підтягування на перекладині
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Оповідання про офісного "мачо" якому вперше відмовила дівчина.
Объем: 0.147 а.л.
15:13 29.01.2024 | 5 / 5 (голосов: 1)

Борщ
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Оповідання про те, як ледача жінка в селі ходила по сусідах і позичала у них овочі для борщу. PS. Як ви певно здогадалися це оповідання не про борщ, а про сучасну Україну.
Объем: 0.05 а.л.
13:53 26.01.2024 | 5 / 5 (голосов: 1)

Авторские права на произведения принадлежат авторам и охраняются законом. Перепечатка произведений возможна только с согласия его автора, к которому вы можете обратиться на его авторской странице.