«ХАЛИ-ГАЛИ»/ВАРЕНА КРОПИВА.

Рассказ / Поэзия, Естествознание, Реализм, События, Эротика, Другое
Ця історія матиме характер напів-видуманий, напів-серйозний, напів-написаний, напів-авторський. Єдина ціль цього твору – не написати про когось, не написати історію, а списати всі свої відчуття, до яких так тягнуся, всі межі думок, взаємних і сліпих дотиків
Теги: група Агата Кристи Вино їжа бажання секс декаданс

«ХАЛИ-ГАЛИ»/ВАРЕНА КРОПИВА.  

 

[Ця історія матиме характер напів-видуманий, напів-серйозний, напів-написаний, напів-авторський. Єдина ціль цього твору – не написати про когось, не написати історію, а списати всі свої відчуття, до яких так тягнуся, всі межі думок, взаємних і сліпих дотиків]  

 

ДИСКЛЕЙМЕР: ніхуя я не прозаїк. Мене дико зайобують всі художні форми і прийоми і застосовую я їх – взагалі не застосовую. Все що пишеться, пишеться спонтанно. Я не вмію писати прозу і цим горджуся. Я бавлюся нею. Я не збираюся писати всю правду. А лише ту – яка поетична. Дякую за непоніманіє.  

 

Епіграф:  

 

- Снял бы ты рубашку.  

- Что?..  

- Снимаем! Сни-ма-ем! Давай, приступил!  

- Ееее…Хотя это и удобная кровать…  

- Целуй!  

- По-моему это не…  

- Целуууй! Тискай давай! (с) Поллитровая Мышь  

 

Зустрічалися ми рідше, ніж стаються дива.  

Галя. Вона обожнює хрущі, вона обожнює сатиричну прозу, вона тягнеться до реальностей життя так – як воно тягнеться до неї: обсирає його казуси в своїй прозі; як кіт, що обдирає штори – так і вона проходить свої бойові і різні деньки гордо, обіжено, радісно і самовдоволено. А хулі, сенсу тоді від нього?!  

 

…Я тебе хочу. Я захотів тебе не так давно насправді, з літа 2016 – з червня. Але намір втілити це бажання – з’явилося одним тихим днем листопада, може 25-го. Пофігу.  

Ні, я не фантазував нашу злуку, пози та варіації в своїй голові. Я не посвячував тобі вірші. Адже ті, кому я посвятив вірші – сексуально бажанні мною, або констатація факту, що я з ними кохався.  

 

Звісно я переживав. Тому цілий тиждень на душі була тривога і страх розчарування: «не було і не буде» - такі речі гублять душу поета.  

Ми зустрілися, ми гуляли. Зазвичай – я базікаю дуже багато про різне. Тупості та само похвали, або компліменти. Я впевнений, що ти помітила: «Щось він надто скромний і тихий…Хм».  

 

Сама більша незручність і випробування удачі, для мене як для чоловіка – це при дамі, бажаній дамі, дамі, яку я хочу, яка лише інтуїтивно відчуває до чого все котиться (до ліжка), але лаштує умну непонімаючу і непідозрюючунічого дурочку – подзвонити арендатору і зняти квартиру НА НІЧ. Особливо мене вставляє процес, коли тогуєшся за 20 чи 50 грн, а дівчина вся хуєєт і не знає, як буть: красніть, тікать, чи розкрити всю тайну майбутньої ночі. Зате, як тільки вона чує, що на квартирі буде ахуєнна ванна, пиздата кровать і нам можна шуміти і даже купити що хочеш – зразу кажуть «да» і даже помагають торгуватися далі, як американці після висадки на Іво-Дзіму, висадилися – значить наше.  

 

Наступна точка нашої Іво-дзіми, де ми висаджувалися – був чудовненький магазик, недалеко від квартири. В якому ми зробили 2 масштабні «висадки»  

 

Вино, вино, пиво, вино, пиво, вино…  

Друзями зустрілися ми в з’ємній однокімнатці. Наші почуття один до одного не були відкритими назустріч. Лише симпатії, довіра і багато-пребагато імпресій, симпатій.  

Чесно? Я ПАЛКО Хотів тебе.  

Чесно? Я знав, що ти ХОТІЛА мене теж. Ну знав! Але наскільки палко чи не палко – не знав. Зараз, вважаю – що не палко.  

Не знаю чим я заслужив твою Посвяту мене в Своє тіло. Але ти знаєш. Галя.  

 

Вино, Агата Кристи, твоя щира і доброп’яна увага до мене. Галя і сама переживала: чи не злякає вона мене – СОБОЮ, вона не знала який я – лише вірила в мою сексуальність, в мій збочинський мотив.  

 

Я впевнений, багато про мою сексуальність ти дізналася з моїх творів.  

Я щось читаю, показую на ноуті фото, розповідаю, Галя годує мене з рук. Ми п’ємо 4 пляшку вина. Північ, я вже поволі починаю тремтіти, від збудження психіки… Чи вийде в Нас?.. Чи вона захоче мене?..  

 

Після півночі дистанція між нами стала зменшуватися, тепер ми сидимо не в різну – а тісно один до одного, на ліжку.  

Ти взяла мене за руку, почала гладити, а я – пестити твої пальці. Запросила до танцю. Своєрідний, спонтанний танець під пісні Агаты Кристи.  

Ми танцюємо як хочемо, легко обіймаючися і веселимося; тоді ти знову всадила мене на ліжко, знову ми випили вина і я поцілував твою протягнуту долонь…  

- ти поцілував мою руку? – обережно і злегка здивовано запитуєш.  

- Так, - спокійно і впевнено відповідаю.  

- Цілуй її ще!!!  

 

І я цілую долонь, твою ніжну шкіру по всій правій руці, доходжу до плеча, трішки там цьомаю… шию… забувши про всі свої анти амбіції ти сміливо припала на зустріч моєму поцілунку, спіймавши його як авто-навігатор космольоту – зустрічний шлюз корабля.  

В один порив, ми цілуємося в губи. Вперше. Пробні мотиви. Ліжко допомогло нам звалитися в тривалому поцілунку-присмаку.  

Галя, через декілька митей:  

- ми тілько шо поцілувалися? (в тебе був такий вираз обличчя, наче ти сама собі не вірила, що ти поцілувалася зі сво…(за одну мить до «свого») Шевроном.  

- Да.  

 

Перекур на кухні. Ти палиш і дивишся на мене так, наче кицька, яка спіймала мишу, придушила і пішла в сторону подумати – про те як вона буде нею гратися і як це буде азартно.  

Я весь наче занімів, бо це вже був інший я – Игрок Достоевського. «Ну ось все сталося…що далі?..» - ці питання могли прозвучати в моїй голові, але замість них в ній була якась сірість, як туман.  

 

Потім ти взяла сумку-косметичку і пішла в ванну, по дорозі сказавши, що світло лучше виключить. Я вирішив діяти. Скинув шкарпетки, скинув труси, а потім надів штани поверх голого тазу. Але мій прутень пручався затримував мене. Ледь всигнувши застебнути пувицю на штанях, як ти вже зайшла. Світло вже було вимкнене, і здається, ти поміла чим я займаюся (труси серед кімнати, а я спиною до тебе – відфутболив в куток при тобі). Зі своєю загадковою усмішкою підійшла і знову почала трішки танцювати, але вже в обнімку.  

Через трішки ми перейшли до ліжка де я напросто почав тебе цілувати, ти впала на ліжко з жестом – «я готова. Бери мене. Займайся зі мною сексом!»…  

 

По факту – чоловіки занадто хваляться наближенням свого оргазму, зловживають фразою «я зараз кінчу». На мою думку – варто говорити про все, окрім свого оргазму. Він має відчуватися, відчуватися несподівано, дивувати. Якщо під час взаємного злучення, партнери мають відчувати один одного – то я не надто відчував навіть себе. Вино працювало справно, а пеніс сяк-так: форма є, об’єму бракує.  

Що ранку, я ношу на собі частинку тебе. Буває сиджу Вконтактє і мені ввижається запах твоїх вагіналій, запас твоїх соків – а по ночам і їх присмак. А потім, примарно починаю сіпатися наче з оргазму; мій таз поринає в автономне життя вже забутої ночі.  

З тобою мені вдалося багато, я частково насолодився тобою, але не запам’ятав твою присутність зі мною. Мені нічого не здавалося, я не порівнюю нас, тебе ні з ким.  

 

Ти – своя.  

Груди. Перси твоїх грудей – вони вишукані. Рідко розумієш, які груди ти шукаєш в жінці. Завжди думаєш – що «ВИДНІ». Побачивши твої груди – я закохався в них. В них не було зайвого, вони були тендітні і світлі. Правильна форма сосків, не високі долі: ці груди – мрія поета, художника. Це такі правильні ідеальні перса, які доповнюють красу тіла, а не компенсують. В них була не сексуальність, а еротичність, поезія. Часто, на холоді – груди стають пружніші, менші, соски – твердіші, зіщулені. Твої ж – епічно ідеальні, в теплі і в холоді, соски – чутливі і виразні, завжди.  

 

* * *  

 

Всі мене жаліють. Це суспільний діагноз жіноцтва щодо мене. Напевно і ти будеш серед Них.  

Я впевнений – що для тебе я вигляджу чимось диким, меланхолійним і надто добрим, чутливим (зазвичай такі ярлики мені вбачають), але ти не як інші.  

Більше правди – ти більш схожа на мене, аніж на інших типажів своїх байок.  

Хоча жіночої сексуальності тобі не відбирати, як і життєвого досвіду.  

 

Я ОДНОЗНАЧНО ВПЕВНЕНИЙ, що ти довго вирішувала в собі – Брати мене чи ні. І все ж – вирішила Взяти. Вже після твого від’їзду, я міркував над цим. Ти все знала. Все зрозуміла з самого мого першого листа-запрошення.  

Я нахвалюю тебе, мила. Ти вирішила Взяти мене, покорити ЦЮ ціль. Може тобі було й жаль мене, як друга, бо як знати – чи я не закохаюся в тебе, як в інших і, що найгірше, чи не стану приручати тебе не усвідомлюючи свого снобізму і туману від сплеску ендорфінів.  

Ні. Я забив хуй на це. Я користний корисний друг. А ти – по́друга.  

 

Ну ось, ти завоювала мене. Я – тебе. Йдемо далі, прогресувати. Ми ж обоє дибільнуті, відносно стандартів. Нам потрібні нові цілі. Поки нові стихії не почали бити – треба покласти їх, і готувати нове бачення на всю нову хуєту, яка – в принципі, буде до пизди тобі і мені (окремо). Але з ціллю можна поламати більше стереотипів, більше змогти.  

 

Залишилося 4 роки – і ми зможемо йти в інші світи. Якщо буде потреба.  

З часу нашого знайомства – минуло теж 4 роки.  

З часу нашого побачення влітку минуло 3 місяці  

Далі – іще менше пройде. А потім – нічого.  

 

2016-12-20

| 58 | оценок нет 17:52 19.05.2017

Комментарии

Книги автора

Моменти
Автор: Shevron
Стихотворение / Сюрреализм
Аннотация отсутствует
Теги: Моменти істини поезія нові сенси старі сенси будні
00:45 19.05.2017 | 5 / 5 (голосов: 1)

знаковість: навколо
Автор: Shevron
Стихотворение / Сюрреализм
Аннотация отсутствует
23:24 18.05.2017 | 5 / 5 (голосов: 1)

КОНЬ В ПАЛЬТО (Детективные заметки)
Автор: Shevron
Сборник рассказов / Абсурд Детектив Мемуар Фантастика Юмор
Он просто был братом Коня Мальборо. Объяснительные и черновые записки велокой поэмы/а может сценария/фантастического мини-романа, все названия заве ... (открыть аннотацию)домо не точны и не окончательные
Теги: конь пальто конь-мальборо ковбой-мальборо
00:25 18.05.2017 | оценок нет

А потом я умерла... +18
Автор: Shevron
Повесть / Постапокалипсис Фантастика Чёрный юмор
Аннотация отсутствует
23:54 17.05.2017 | оценок нет

БЛАГОГОВЕНИЕ. (Вступление и Драма)
Автор: Shevron
Новелла / Лирика Поэзия Драматургия Любовный роман Проза
Новелла или Пьеса или что-то ещё: не знаю. Навеяно аниме Клубничная тревога/паника". Пол Действующих лиц - сначала был неопредеён и произволен. Но н ... (открыть аннотацию)ерешительно будет (наверное) прописан на междуженские отношения, во имя следования новаторским тенденциям Новелла - в стадии доработки. Главы будут добавлены, дописаны, будут изменения в их расстановке
Теги: любовь признания отношения связь отрицание вличение
22:42 15.05.2017 | оценок нет

ПРИЛИВ
Автор: Shevron
Стихотворение / Поэзия Эротика
Аннотация отсутствует
Теги: Милена Ли Шеврон Aurora Under The Water Еротика
08:13 15.05.2017 | оценок нет

ЩО ТРЕБА ДЛЯ ЛЮБОВІ
Автор: Shevron
Стихотворение / Поэзия Эротика
В день народження віршу, публікую тут.
Теги: Муз-Лі Мілена Лі Шеврон кохання муза рецепт кохання
22:03 11.05.2017 | 5 / 5 (голосов: 1)

Авторские права на произведения принадлежат авторам и охраняются законом. Перепечатка произведений возможна только с согласия его автора, к которому вы можете обратиться на его авторской странице.

YaPishu.net 2017