Страшнее всех внешних врагов и напастей...

Стихотворение / Поэзия
Аннотация отсутствует

"Страшнее всех внешних врагов и напастей... "  

 

Страшнее всех внешних врагов и напастей, дебилы которых мы часто приводим ко власти.  

Ведь внешнего врага видно из далека.  

Но очень непросто порой отличить умного от дурака.  

Он может народу запудрить мозги умным бредом, страну рассколоть, ему принцип морали неведом. Избраться в парламент и стать депутатом народным  

народ обещая свой сделать богатым и свободным.  

И все для того чтоб добравшись до власти народу нести только боль и несчастья.

| 59 | 5 / 5 (голосов: 5) | 21:22 07.09.2022

Комментарии

Книги автора

Истерия на рассеи
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Аннотация отсутствует
22:55 10.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 3)

Есе про добро і зло
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Це есе пропонує дискусію про те чи є абсолютно "добрі" та "погані" люди. Чому ми активно засуджуємо інших людей і навішуємо на них якійсь ярлики, якщо ми самі не здатні розібратися у власній душі і в ... (открыть аннотацию)мотивах власних вчинків?
13:34 03.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 3)

Несумлінний пікап
Автор: Stader
Рассказ / Проза
Це оповідання про несумлінний пікап з використанням гіпнозу. Ця історія відбулася у 2018 році у Москві. Дівчина Інна стала жертвою пікапу з боку вуличного гіпнотизера який змусив її відчути оргазм на ... (открыть аннотацию) лавці в парку, а потім швидко зник. Інна прийшовши після цього до тями вирішила піти до поліції щоб написати заяву про згвалтування, але поліція не стала приймати в неї заяву, бо як такого фізичного згвалтування і не було. Хлопець Інни Дмитро пропонує їй все забути і жити далі як раніше, але Інна прагне знайти і покарати мерзотника, що здійснив над нею психологічне насильство. На щастя приятель її хлопця Дмитра Микола щиро закоханий у Інну і пропонує їй свою допомогу в пошуку і покаранні цього негідника.
23:29 01.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 2)

"О, ПУРИТАНСЬКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КІНЕМАТОГРАФ..."
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Якщо ми хочемо знімати цікаве кіно, яке буде цікаво дивитися, в тому числі і європейцям, нам потрібно КООПЕРУВАТИСЯ З ЗАРУБІЖНИМИ РЕЖИСЕРАМИ і ЗАРУБІЖНИМИ КІНОКОМПАНІЯМИ, ПОЗБУТИСЯ ШОР НА ОЧАХ і ДУМА ... (открыть аннотацию)ТИ ПРОВОКАЦІЙНО, СМІЛИВО і КРЕАТИВНО.
20:02 29.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Будущая победа
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Победа Украины над россией обязательно будет. Потому что дружный и сплочённый народ защищающий свою землю от оккупантов нельзя победить!
23:13 27.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 6)

"Психологічний "цукерковий тест" як індикатор характеру та манери поведінки чоловіка в ліжку з жінкою"
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Я вирішив написати незвичне для себе есе на тему інтимних стосунків чоловіка та жінки. На жаль, наявність у жінки постійного сексуального партнера, аж ніяк не гарантує їй задоволеність своїм регуляр ... (открыть аннотацию)ним сексуальним життям. Я пишу тут про причини імітації жінками оргазмів для того щоб не образити чоловіків і про так званий "цукерковий тест" по якому можна визначити характер та манеру поведінки чоловіка в ліжку з жінкою.
21:23 26.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

"Чому багато жінок та деякі чоловіки люблять їсти шоколад у великій кількості"
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Це есе я написав про те, чому жінки та деякі чоловіки полюбляють їсти шоколад у великій кількості. Тому що від нього в них виробляються у великій кількості ендорфіни - гормони задоволення які мають ді ... (открыть аннотацию)ю схожу на дію опіатів та викликають відчуття ейфорії та щастя. Мозок людини однаково реагує на секс, смачну їжу, приємну музику виробляючи ендорфіни. При певних умовах задоволення від їжі може замінити навіть задоволення від сексу.
21:45 25.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Авторские права на произведения принадлежат авторам и охраняются законом. Перепечатка произведений возможна только с согласия его автора, к которому вы можете обратиться на его авторской странице.