"О, ПУРИТАНСЬКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КІНЕМАТОГРАФ..."

Эссэ / Проза
Якщо ми хочемо знімати цікаве кіно, яке буде цікаво дивитися, в тому числі і європейцям, нам потрібно КООПЕРУВАТИСЯ З ЗАРУБІЖНИМИ РЕЖИСЕРАМИ і ЗАРУБІЖНИМИ КІНОКОМПАНІЯМИ, ПОЗБУТИСЯ ШОР НА ОЧАХ і ДУМАТИ ПРОВОКАЦІЙНО, СМІЛИВО і КРЕАТИВНО.

"О, ПУРИТАНСЬКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КІНЕМАТОГРАФ... "  

 

Вирішив написати есе з приводу сучасного українського кінематографа, який зараз переживає своєрідний "період застою".  

Нещодавно побачила світ книга "Богдан Ступка. Метаморфози" Сергія Тримбача про життя та діяльність великого українського актора театру та кіно, який зіграв сотні ролей у кіно та на театральній сцені Богдана Сильвестровича Ступку. Ну хто з українців не пам'ятає зіграного Богданом Ступкою Ореста Звонаря у фільмі "Білий птах з чорною міткою" 1970 року, Гетьмана Богдана Хмельницького геніально зіграного Богданом Ступкою у фільмі "Вогнем і мечем" 1999 року, Гетьмана Івана Мазепу зіграного Богданом Ступкою у фільмі "Молитва про гетьмана Мазепу" 2001 року, Сергія Вадимовича Сєрова, генерал-лейтенанта радянської армії зіграного Богданом Ступкою у фільмі "Водій для Віри" 2004 року, батька Маші у фільмі "Два в одному" 2007 року, професора Володимира Орлова у фільмі "Сафо" 2008 року, багатого бізнесмена Константи "Серце на долоні" 2008 року, козака Тараса Бульбу зіграного Богданом Ступкою в однойменному фільмі "Тарас Бульба" 2009 року за твором Миколи Гоголя.  

Я майже відразу ж згадав про чудовий фільм "Вкрадене щастя" за твором Івана Франка, знятий 1984 року, в якому Богдан Ступка зіграв ошуканого чоловіка Михайла Задорожного. Нещодавно цей фільм показували по телевізору по каналу НТН.  

Класний фільм і гра Богдана Ступки була незрівнянна, але мені здається, що якби цей фільм знімався зараз, то його можна було б ОСУЧАСНИТИ для молодих глядачів. Я думаю, що якби цей фільм "Вкрадене щастя" знімався б в Україні якимось зарубіжним відомим режисером накшталт ФРАНСУА ОЗОНА або ЖАН-КЛОДА БРІССО, то напевно він запропонував би форму ЕРОТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДРАМИ. Це було б дуже цікаво для молодих глядачів і не лише для українців, а й для європейців, а ще запропонував би зробити субтитри англійською, французською, німецькою, італійською, іспанською, португальською, китайською, японською мовами. Але наші українські "сором'язливі" чиновники з "радянським вихованням" з Міністерства культури України напевно заборонили б знімати в Україні такий фільм. А шкода... Якщо ми хочемо знімати цікаве кіно, яке буде цікаво дивитися, в тому числі і європейцям, нам потрібно КООПЕРУВАТИСЯ З ЗАРУБІЖНИМИ РЕЖИСЕРАМИ і ЗАРУБІЖНИМИ КІНОКОМПАНІЯМИ, ПОЗБУТИСЯ ШОР НА ОЧАХ і ДУМАТИ ПРОВОКАЦІЙНО, СМІЛИВО і КРЕАТИВНО. Дякую вам, за те, що читали моє есе.  

 

Кінець

| 67 | 5 / 5 (голосов: 1) | 20:02 29.08.2022

Комментарии

Книги автора

Истерия на рассеи
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Аннотация отсутствует
22:55 10.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 3)

Страшнее всех внешних врагов и напастей...
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Аннотация отсутствует
21:22 07.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 5)

Есе про добро і зло
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Це есе пропонує дискусію про те чи є абсолютно "добрі" та "погані" люди. Чому ми активно засуджуємо інших людей і навішуємо на них якійсь ярлики, якщо ми самі не здатні розібратися у власній душі і в ... (открыть аннотацию)мотивах власних вчинків?
13:34 03.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 3)

Несумлінний пікап
Автор: Stader
Рассказ / Проза
Це оповідання про несумлінний пікап з використанням гіпнозу. Ця історія відбулася у 2018 році у Москві. Дівчина Інна стала жертвою пікапу з боку вуличного гіпнотизера який змусив її відчути оргазм на ... (открыть аннотацию) лавці в парку, а потім швидко зник. Інна прийшовши після цього до тями вирішила піти до поліції щоб написати заяву про згвалтування, але поліція не стала приймати в неї заяву, бо як такого фізичного згвалтування і не було. Хлопець Інни Дмитро пропонує їй все забути і жити далі як раніше, але Інна прагне знайти і покарати мерзотника, що здійснив над нею психологічне насильство. На щастя приятель її хлопця Дмитра Микола щиро закоханий у Інну і пропонує їй свою допомогу в пошуку і покаранні цього негідника.
23:29 01.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 2)

Будущая победа
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Победа Украины над россией обязательно будет. Потому что дружный и сплочённый народ защищающий свою землю от оккупантов нельзя победить!
23:13 27.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 6)

"Психологічний "цукерковий тест" як індикатор характеру та манери поведінки чоловіка в ліжку з жінкою"
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Я вирішив написати незвичне для себе есе на тему інтимних стосунків чоловіка та жінки. На жаль, наявність у жінки постійного сексуального партнера, аж ніяк не гарантує їй задоволеність своїм регуляр ... (открыть аннотацию)ним сексуальним життям. Я пишу тут про причини імітації жінками оргазмів для того щоб не образити чоловіків і про так званий "цукерковий тест" по якому можна визначити характер та манеру поведінки чоловіка в ліжку з жінкою.
21:23 26.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

"Чому багато жінок та деякі чоловіки люблять їсти шоколад у великій кількості"
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Це есе я написав про те, чому жінки та деякі чоловіки полюбляють їсти шоколад у великій кількості. Тому що від нього в них виробляються у великій кількості ендорфіни - гормони задоволення які мають ді ... (открыть аннотацию)ю схожу на дію опіатів та викликають відчуття ейфорії та щастя. Мозок людини однаково реагує на секс, смачну їжу, приємну музику виробляючи ендорфіни. При певних умовах задоволення від їжі може замінити навіть задоволення від сексу.
21:45 25.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Авторские права на произведения принадлежат авторам и охраняются законом. Перепечатка произведений возможна только с согласия его автора, к которому вы можете обратиться на его авторской странице.