"Злочинці-невдахи-10" чи ""Одразу лягай": - з вікна до рук поліції"

Рассказ / Проза, Реализм
Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція. Ця курйозна кримінальна історія сталася в Україні, а якщо точніше, то у Одесі у липні 2019 року. Двоє домушників Петро Сергійович та Микола Іванович затіяли "безпрограшне" пограбування квартири на другому поверсі у будинку за адресою проспект Добровольського, 80. Проникнути у вікно квартири на другому поверсі по ґратах вікна квартири першого поверху виявилося для них парою дрібниць. Можливо їм би зійшло з рук це зухвале пограбування квартири посеред білого дня, але їх помітила перехожа Віра Степанівна, що проходила в той момент по тротуару повз будинок, яка побачивши грабіжників, що нахабно лізли до квартири через вікно, викликала по мобільному телефону поліцію. Поліція приїхала через десять хвилин після виклику і частина поліцейських лишилася чатувати на грабіжників під вікнами будинку, а двоє поліцейських піднялися по сходах і подзвонили до квартири яку грабували домушники. Злякавшись дзвінка поліцейських домушники вирішили тікати з квартири через вікно і потрапили до рук поліцейських які чатували на них унизу. Домушники Петро Сергійович та Микола Іванович були одразу ж заарештовані поліцією та доправлені до поліцейської дільниці. На допиті у слідчого вони зізналися у проникненні до чужої квартири з метою скоєння квартирної крадіжки. Їх помістили до камери СІЗО в якій вони перебували до суду. Суд визнав домушників Петра Сергійовича та Миколу Івановича винними у проникненні до чужої квартири з метою скоєння крадіжки і засудив їх до покарання у вигляді позбавлення волі терміном на три роки.

"Злочинці-невдахи-10" або ""Одразу лягай": з вікна – до рук поліції".  

 

Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція.  

Ця курйозна кримінальна історія сталася в Україні, а якщо точніше, то в Одесі у липні 2019 року.  

27 липня 2019 року в селищі Котовського (місто Одеса) двоє злодіїв-домушників Петро Сергійович та Микола Іванович затіяли "безпрограшне" пограбування квартири на другому поверсі у будинку за адресою проспект Добровольського, 80. Проникнути у вікно квартири на другому поверсі по ґратах вікна квартири першого поверху виявилося для них парою дрібниць. Можливо їм би зійшло з рук це зухвале пограбування квартири посеред білого дня, але їх помітила перехожа Віра Степанівна, що проходила в той момент по тротуару повз будинок, яка побачивши грабіжників, що нахабно ясним днем лізли у вікно квартири на другому поверсі, не пройшла байдужою повз будинок, зробивши вигляд що це не її справа, а зупинилася і як свідома громадянка відразу ж викликала по мобільному телефону поліцію назвавши їм точну адресу будинку, квартиру в якому на другому поверсі в цей час грабували домушники. Поліція приїхала на місце пограбування через десять хвилин. Щоб підозрювані не втекли з місця вчинення злочину, кілька поліцейських залишилися чергувати під вікнами будинку, а ще двоє попрямували до під'їзду та піднявшись сходами на другий поверх, подзвонили у двері квартири, яку грабували домушники. Горе-домушники, злякавшись дзвінка поліцейських, вирішили втекти з квартири тим же шляхом як і залізли до неї: через вікно – і одразу ж потрапили до рук поліцейських, які вже чекали їх прибуття унизу. Горе-домушників Петра Сергійовича та Миколу Івановича одразу ж заарештували поліцейські та посадивши в поліцейський автомобіль повезли до дільниці для допиту. На допиті у слідчого Геннадія Миколайовича "деморалізовані" своїм легким упійманням "на місці скоєння злочину" вони врешті-решт у всьому чесно зізналися слідчому і написали щиросердне визнання своєї провини у скоєнні навмисного проникнення до чужої квартири з метою вчинення крадіжки. Невдачливих домушників Петра Сергійовича та Миколу Івановича посадили до камери СІЗО, де вони перебували в очікуванні засідання суду у своїй справі. Суд у їхній справі відбувся через три місяці і визнав їх винними у проникненні до чужої квартири з метою скоєння крадіжки та засудив домушників Петра Сергійовича та Миколу Івановича до покарання у вигляді тюремного ув'язнення строком на 3 роки згідно зі статтею 185 кримінального кодексу України.  

 

Кінець

| 21 | 5 / 5 (голосов: 1) | 13:07 08.08.2022

Комментарии

Книги автора

Истерия на рассеи
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Аннотация отсутствует
22:55 10.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Страшнее всех внешних врагов и напастей...
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Аннотация отсутствует
21:22 07.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 4)

Есе про добро і зло
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Це есе пропонує дискусію про те чи є абсолютно "добрі" та "погані" люди. Чому ми активно засуджуємо інших людей і навішуємо на них якійсь ярлики, якщо ми самі не здатні розібратися у власній душі і в ... (открыть аннотацию)мотивах власних вчинків?
13:34 03.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 2)

Несумлінний пікап
Автор: Stader
Рассказ / Проза
Це оповідання про несумлінний пікап з використанням гіпнозу. Ця історія відбулася у 2018 році у Москві. Дівчина Інна стала жертвою пікапу з боку вуличного гіпнотизера який змусив її відчути оргазм на ... (открыть аннотацию) лавці в парку, а потім швидко зник. Інна прийшовши після цього до тями вирішила піти до поліції щоб написати заяву про згвалтування, але поліція не стала приймати в неї заяву, бо як такого фізичного згвалтування і не було. Хлопець Інни Дмитро пропонує їй все забути і жити далі як раніше, але Інна прагне знайти і покарати мерзотника, що здійснив над нею психологічне насильство. На щастя приятель її хлопця Дмитра Микола щиро закоханий у Інну і пропонує їй свою допомогу в пошуку і покаранні цього негідника.
23:29 01.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

"О, ПУРИТАНСЬКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КІНЕМАТОГРАФ..."
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Якщо ми хочемо знімати цікаве кіно, яке буде цікаво дивитися, в тому числі і європейцям, нам потрібно КООПЕРУВАТИСЯ З ЗАРУБІЖНИМИ РЕЖИСЕРАМИ і ЗАРУБІЖНИМИ КІНОКОМПАНІЯМИ, ПОЗБУТИСЯ ШОР НА ОЧАХ і ДУМА ... (открыть аннотацию)ТИ ПРОВОКАЦІЙНО, СМІЛИВО і КРЕАТИВНО.
20:02 29.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Будущая победа
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Победа Украины над россией обязательно будет. Потому что дружный и сплочённый народ защищающий свою землю от оккупантов нельзя победить!
23:13 27.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 5)

"Психологічний "цукерковий тест" як індикатор характеру та манери поведінки чоловіка в ліжку з жінкою"
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Я вирішив написати незвичне для себе есе на тему інтимних стосунків чоловіка та жінки. На жаль, наявність у жінки постійного сексуального партнера, аж ніяк не гарантує їй задоволеність своїм регуляр ... (открыть аннотацию)ним сексуальним життям. Я пишу тут про причини імітації жінками оргазмів для того щоб не образити чоловіків і про так званий "цукерковий тест" по якому можна визначити характер та манеру поведінки чоловіка в ліжку з жінкою.
21:23 26.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Авторские права на произведения принадлежат авторам и охраняются законом. Перепечатка произведений возможна только с согласия его автора, к которому вы можете обратиться на его авторской странице.