"Злодії-невдахи-9" чи "Навіщо тягти вулицею важкий сейф?"

Рассказ / Проза, Реализм
Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція. Ця курйозна кримінальна історія сталася в Україні, а якщо точніше, то у Тернополі у липні 2019 року. Спекотною, темною, липневою ніччю 7 липня 2019 року у місті Тернополі двоє домушників 41-річний Віктор Цибенко та 32-річний Сергій Авроскін віджали фомкою вікно та проникли у квартиру на першому поверсі будинку і вкрали звідси металевий сейф та цифровий фотоапарат Sony. При перенесенні важкого сейфа по вулиці вони натрапили на поліцейський патруль який заарештував їх за підозрою у скоєнні квартирної крадіжки. На допиті домушники зізналися у скоєнні квартирної крадіжки і повідомили адресу пограбованої квартири. Власник пограбованої квартири Петро Охріменко приїхав до України з родиною з відпочинку у Туреччині і відкрив сейф. На здивування поліцейських та домушників у сейфі зберігалися 20 грн та дитячі іграшки. За проникнення у квартиру і скоєння крадіжки чужого майна суд засудив домушників Віктора Цибенка та Сергія Авроскіна до 3 років позбавлення волі.

"Злочинці-невдахи-9" чи "Навіщо тягти вулицею важкий сейф? "  

 

Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція.  

Ця курйозна кримінальна історія сталася в Україні, а якщо точніше, то у Тернополі у липні 2019 року.  

Спекотною, темною, липневою ніччю 7 липня 2019 року у місті Тернополі  

двоє домушників 41-річний Віктор Цибенко та 32-річний Сергій Авроскін віджали фомкою вікно та проникли у квартиру на першому поверсі будинку за адресою проспект Возз'єднання 10, район БАМ. Діяли вони швидко та професійно та пішли з пограбованої квартири з трофеєм: цифровим фотоапаратом Sony та важким металевим сейфом, який вирішили відкрити пізніше коли прийдуть до себе на злодійську "хазу". Коли вони тягли металевий сейф вулицею, то на свою біду натрапили на поліцейський патруль, який проїжджаючи на машині повз них, яскраво висвітлив їх силуети ксеноновими фарами у темряві ночі. Побачивши двох домушників, які злодійкувато тягли важкий металевий сейф по вулиці, поліцейські зупинилися, вийшли з машини і підійшли до них оточивши їх колом, щоб крадії не втекли. Це ваше майно суворо запитав у Віктора Цибенка один із поліцейських. Це сейф мого друга, і я допомагаю йому віднести сейф до нього на квартиру, киваючи головою на свого спільника Сергія Авроскіна, відповів поліцейському домушник Віктор Цибенко. Це ваш сейф запитав у Сергія Авроскіна поліцейський. А-а-а, так це мій сейф відповів йому заїкаючись від страху домушник Сергій Авроскін.  

А що лежить у сейфі поцікавився у Сергія Авроскіна поліцейський. Ну-у-у зам'явся з відповіддю на запитання поліцейського домушник Сергій Авроскін. Значить ви не знаєте точно, що лежить у сейфі хоч і стверджуєте що він ваш констатував поліцейський. Отже, так ви обидва затримані за підозрою у скоєнні квартирної крадіжки сказав звертаючись до домушників поліцейський. Домушники Сергій Авроскін та Віктор Цибенко були затримані поліцейськими та разом із сейфом доправлені на поліцейській машині до дільниці.  

Там у поліцейській дільниці їх окремо один від одного допитав старий та досвідчений слідчий Олег Іванович і Сергій Авроскін як більш нервовий у всьому зізнався і "здав" із тельбухами свого спільника, домушника Віктора Цибенка, повідомивши слідчому Олегу Івановичу адресу пограбованої ними квартири. Пробивши адресу пограбованої квартири по базі в поліції, швидко встановили особу власника пограбованої квартири, а за допомогою мобільного оператора дізналися його номер мобільного телефону. Власник пограбованої квартири Петро Охріменко у цей момент був за межами України і безтурботно відпочивав зі своєю родиною у Туреччині. Слідчий Олег Іванович зателефонував до власника квартири Петра Охріменка і повідомив йому про те, що його квартиру пограбовано і з неї злодіями винесено металевий сейф, але зловмисники вже затримані поліцією і разом із викраденим металевим сейфом перебувають у поліцейському відділку. Слідчий Олег Іванович повідомив власнику пограбованої квартири Петру Охріменку адресу поліцейського відділку де знаходиться його металевий сейф.  

Господар квартири Петро Охріменко, дізнавшись про крадіжку, достроково перервав свій відпочинок у Туреччині з родиною та приїхав до поліції, щоб відкрити свій сейф. Яке ж було щире здивування поліцейських та домушників, коли виявилося, що у відкритому сейфі лежало 20 гривень та дитячі іграшки.  

Виявилося, що сейфом користувалися лише діти господаря пограбованої квартири Петра Охріменка, які складали туди на зберігання усі свої "скарби". Поліцейські голосно реготали дивлячись на вміст відкритого сейфу, а домушники Віктор Цибенко та Сергій Авроскін відкривши рота тупо витріщалися на відчинений господарем пограбованої квартири сейф і ніяк не могли сприйняти той факт, що їх заарештували за крадіжку цифрового фотоапарата Sony, 20 грн і дюжини м'яких іграшок. Домушників Віктора Цибенка та Сергія Авроскіна після допиту у слідчого Олега Івановича помістили до камери СІЗО, де вони перебували в очікуванні засідання суду по своїй справі.  

Суд, який відбувся через чотири місяці засудив домушників Віктора Цибенка та Сергія Авроскіна за проникнення до чужої квартири та вчинення крадіжки чужого майна до трьох років позбавлення волі згідно зі статтею 185 кримінального кодексу України з відбуванням покарання у колонії загального режиму.  

 

Кінець

| 28 | 5 / 5 (голосов: 1) | 23:40 07.08.2022

Комментарии

Книги автора

Истерия на рассеи
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Аннотация отсутствует
22:55 10.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Страшнее всех внешних врагов и напастей...
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Аннотация отсутствует
21:22 07.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 4)

Есе про добро і зло
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Це есе пропонує дискусію про те чи є абсолютно "добрі" та "погані" люди. Чому ми активно засуджуємо інших людей і навішуємо на них якійсь ярлики, якщо ми самі не здатні розібратися у власній душі і в ... (открыть аннотацию)мотивах власних вчинків?
13:34 03.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 2)

Несумлінний пікап
Автор: Stader
Рассказ / Проза
Це оповідання про несумлінний пікап з використанням гіпнозу. Ця історія відбулася у 2018 році у Москві. Дівчина Інна стала жертвою пікапу з боку вуличного гіпнотизера який змусив її відчути оргазм на ... (открыть аннотацию) лавці в парку, а потім швидко зник. Інна прийшовши після цього до тями вирішила піти до поліції щоб написати заяву про згвалтування, але поліція не стала приймати в неї заяву, бо як такого фізичного згвалтування і не було. Хлопець Інни Дмитро пропонує їй все забути і жити далі як раніше, але Інна прагне знайти і покарати мерзотника, що здійснив над нею психологічне насильство. На щастя приятель її хлопця Дмитра Микола щиро закоханий у Інну і пропонує їй свою допомогу в пошуку і покаранні цього негідника.
23:29 01.09.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

"О, ПУРИТАНСЬКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КІНЕМАТОГРАФ..."
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Якщо ми хочемо знімати цікаве кіно, яке буде цікаво дивитися, в тому числі і європейцям, нам потрібно КООПЕРУВАТИСЯ З ЗАРУБІЖНИМИ РЕЖИСЕРАМИ і ЗАРУБІЖНИМИ КІНОКОМПАНІЯМИ, ПОЗБУТИСЯ ШОР НА ОЧАХ і ДУМА ... (открыть аннотацию)ТИ ПРОВОКАЦІЙНО, СМІЛИВО і КРЕАТИВНО.
20:02 29.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Будущая победа
Автор: Stader
Стихотворение / Поэзия
Победа Украины над россией обязательно будет. Потому что дружный и сплочённый народ защищающий свою землю от оккупантов нельзя победить!
23:13 27.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 5)

"Психологічний "цукерковий тест" як індикатор характеру та манери поведінки чоловіка в ліжку з жінкою"
Автор: Stader
Эссэ / Проза
Я вирішив написати незвичне для себе есе на тему інтимних стосунків чоловіка та жінки. На жаль, наявність у жінки постійного сексуального партнера, аж ніяк не гарантує їй задоволеність своїм регуляр ... (открыть аннотацию)ним сексуальним життям. Я пишу тут про причини імітації жінками оргазмів для того щоб не образити чоловіків і про так званий "цукерковий тест" по якому можна визначити характер та манеру поведінки чоловіка в ліжку з жінкою.
21:23 26.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Авторские права на произведения принадлежат авторам и охраняются законом. Перепечатка произведений возможна только с согласия его автора, к которому вы можете обратиться на его авторской странице.