"Злодії-невдахи-8", або "Банан замість пістолета"

Рассказ / Проза, Реализм
Правильно кажуть старі мудрі люди, що тупість людська може бути воістину безмежною. Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція. Девід Пітерс у 2019 році скоїв пограбування банку в графстві Дорсет у Великобританії забравши з каси банку 1300 фунтів стерлінгів. Але через кілька днів він прийшов до поліції із вкраденими грошима і зізнався у пограбуванні банку, бо його замучила совість. Він розповів поліцейським що він пограбував банк взагалі без зброї використовуючи замість пістолета звичайний банан. Проте в поліції не оцінили його жарту і заарештували його за скоєння пограбування банку.

"Злодії-невдахи-8" або "Банан замість пістолета"  

 

Правильно кажуть старі мудрі люди, що тупість людська може бути воістину безмежною.  

Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція.  

Ця курйозна кримінальна історія відбулася у Великій Британії, а якщо точніше, то у графстві Дорсет у південно-західній частині країни на узбережжі протоки Ла-Манш у квітні 2019 року.  

У вівторок 2 квітня 2019 року об 11 годині 15 хвилин дня у двері банку "Barclays" що у графстві Дорсет (Великобританія) увійшов середнього зросту чоловік у сонцезахисних окулярах та синій бейсболці з логотипом збірної Англії з футболу на ім'я Девід Пітерс з помаранчевим поліетиленовим пакетом у правій руці. Не викликавши жодних підозр у охорони, він пройшов до каси і звернувся до молодої співробітниці, вказуючи рукою на поліетиленовий пакет: "У мене тут у поліетиленовому пакеті знаходиться заряджена "пушка", тож дитинко, без жартів, давай мені сюди швидко усі гроші з каси" сказав їй він. Прихований поліетиленом предмет своєю формою справді нагадував зброю. Перелякана до смерті молода касирша, не здогадавшись натиснути на "тривожну кнопку" під столом, швидко віддала йому все, що на той момент було в касі після проведеної інкасації – близько 1300 фунтів стерлінгів. Грабіжник засунув гроші у той самий поліетиленовий пакет і швидко вийшов із банку.  

Через кілька днів після скоєного пограбування банку грабіжник Девід Пітерс сам прийшов до поліцейського відділку із вкраденими з банку 1300 фунтами стерлінгів і добровільно здався поліції – його замучила совість. Він зізнався поліцейським, що жодного пістолета в пакеті не було – там лежав звичайнісінький банан куплений ним у супермаркеті. Але у поліції це смішним не порахували: Девіда Пітерса заарештували за пограбування банку і суд графства Дорсет визнав його винним у скоєнні навмисного пограбування банку та засудив його до тюремного ув'язнення терміном на 10 років.  

 

Кінець

| 24 | 5 / 5 (голосов: 1) | 23:58 05.08.2022

Комментарии

Книги автора

"Проте як важливо будувати будинки з гарною звукоізоляцією стін та підлоги" чи "Бережіть нерви та спокій своїх сусідів по будинку "
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Ваше особисте життя не повинно заважати жити іншим людям. Цей випадок стався на італійському острові Сицилія у 2015 році. Молодята Марко Россі та Джулія Б'янчі одружилися і кожного вечора у себе у ква ... (открыть аннотацию)ртирі проводили шумні вечірки та голосно кохалися на ліжку заважаючи сусідам відпочивати. Через місяць невитримавши цього неподобства один із їхніх сусідів знизу подав до суду на молодят за порушення вимог закону про перевищення допустимого рівня шуму у нічний час доби і виграв суд. Суд визнав молодят винними у порушенні законодавства про перевищення допустимого рівня шуму у нічний час та засудив молодят до виконання громадських робіт та виплати штрафу у 500 евро.
17:04 09.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

"Злочинці-невдахи-10" чи ""Одразу лягай": - з вікна до рук поліції"
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція. Ця курйозна кримінальна історія сталася в Україні, а якщо точніше, то у Одесі у липні 2019 р ... (открыть аннотацию)оку. Двоє домушників Петро Сергійович та Микола Іванович затіяли "безпрограшне" пограбування квартири на другому поверсі у будинку за адресою проспект Добровольського, 80. Проникнути у вікно квартири на другому поверсі по ґратах вікна квартири першого поверху виявилося для них парою дрібниць. Можливо їм би зійшло з рук це зухвале пограбування квартири посеред білого дня, але їх помітила перехожа Віра Степанівна, що проходила в той момент по тротуару повз будинок, яка побачивши грабіжників, що нахабно лізли до квартири через вікно, викликала по мобільному телефону поліцію. Поліція приїхала через десять хвилин після виклику і частина поліцейських лишилася чатувати на грабіжників під вікнами будинку, а двоє поліцейських піднялися по сходах і подзвонили до квартири яку грабували домушники. Злякавшись дзвінка поліцейських домушники вирішили тікати з квартири через вікно і потрапили до рук поліцейських які чатували на них унизу. Домушники Петро Сергійович та Микола Іванович були одразу ж заарештовані поліцією та доправлені до поліцейської дільниці. На допиті у слідчого вони зізналися у проникненні до чужої квартири з метою скоєння квартирної крадіжки. Їх помістили до камери СІЗО в якій вони перебували до суду. Суд визнав домушників Петра Сергійовича та Миколу Івановича винними у проникненні до чужої квартири з метою скоєння крадіжки і засудив їх до покарання у вигляді позбавлення волі терміном на три роки.
13:07 08.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

"Злодії-невдахи-9" чи "Навіщо тягти вулицею важкий сейф?"
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Деякі злочинці настільки тупі і, схоже, навмисне все роблять для того, щоб їх зрештою заарештувала поліція. Ця курйозна кримінальна історія сталася в Україні, а якщо точніше, то у Тернополі у липні 2 ... (открыть аннотацию)019 року. Спекотною, темною, липневою ніччю 7 липня 2019 року у місті Тернополі двоє домушників 41-річний Віктор Цибенко та 32-річний Сергій Авроскін віджали фомкою вікно та проникли у квартиру на першому поверсі будинку і вкрали звідси металевий сейф та цифровий фотоапарат Sony. При перенесенні важкого сейфа по вулиці вони натрапили на поліцейський патруль який заарештував їх за підозрою у скоєнні квартирної крадіжки. На допиті домушники зізналися у скоєнні квартирної крадіжки і повідомили адресу пограбованої квартири. Власник пограбованої квартири Петро Охріменко приїхав до України з родиною з відпочинку у Туреччині і відкрив сейф. На здивування поліцейських та домушників у сейфі зберігалися 20 грн та дитячі іграшки. За проникнення у квартиру і скоєння крадіжки чужого майна суд засудив домушників Віктора Цибенка та Сергія Авроскіна до 3 років позбавлення волі.
23:40 07.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

"Злодії-невдахи-7", або "Викликаю поліцію на себе"
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Деякі злочинці настільки тупі, що ніби навмисно роблять таке щоб їх заарештували поліцейські. Цей випадок стався у США у 2019 році. Грабіжник Вільям Браун хотів пограбувати продуктову крамничку непода ... (открыть аннотацию)лік від свого будинку, але під час пограбування ним продуктової крамнички хтось вкрав його пікап. Вискочивши на вулицю і не знайшовши свого пікапу Вільям Браун не вигадав нічого кращого ніж зателефонувати до поліції щоб повідомити їм про крадіжку свого автомобіля.
22:51 04.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

"Злодії-невдахи-6" або "Бойова бабуся-прибиральниця Віра Антонівна"
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Деякі злочинці настільки тупі і схоже навмисно все роблять для того, щоб їх легко прямо на місці злочину спіймала поліція. Ця курйозна кримінальна історія відбулася у Росії, а якщо точніше, то у Мос ... (открыть аннотацию)кві у 2018 році. Мешканець Абхазії Гуатей Ашхацава вже два роки як нелегально працював у Москві, роблячи ремонти квартир московським пенсіонерам. Одного ранку прогулюючись повз паркан дитячого садка розташованого у дворі будинку в якому він на той час робив ремонт квартири Гуатей Ашхацава звернув увагу на відкрите вікно на першому поверсі дитячого садка. Недовго думаючи він прийняв рішення пограбувати дитячий садок.
18:19 03.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Повага до чужої праці
Автор: Stader
Рассказ / Проза
Навчаючись на четвертому курсі університету Віра закохується і виходить заміж за свого однокурсника Петра. В них народжується дівчинка Ніна. Петро вмовляє свою дружину Віру не влаштовуватися на роботу ... (открыть аннотацию), а присвятити себе вихованню доньки та веденню домашнього господарства. Таким чином Віра стає домогосподаркою, а Петро працює і заробляє гроші для утримання сім'ї. Через 10 років на роботу в компанію в якій працює Петро приходить молода дівчина Кіра щойно після закінчення університету і Петро починає виказувати їй знаки уваги. На свою дружину він починає дивитися зверхньо. Одного разу Віра поїхала до Петра на роботу і таємно подивилася на Кіру з якою поруч працював Петро. У Віри виник в голові план як змусити Петра цінувати її домашню працю...
23:15 01.08.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Аліє
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Художник Ігор Миколайович пішов добровольцем на фронт воювати з російськими окупантами після військового вторгнення російських військ на територію України 24 лютого 2022 року. Лежачи в окопі під час к ... (открыть аннотацию)ороткого затишшя між обстрілами ворожої артилерії Ігор Миколайович розглядає у своєму блокноті замальовки пейзажів Старого Криму зроблені ним у 2013 році коли він разом із друзями-художниками відпочивав у гостях у кримського татарина Темура К'уюмджі. Він згадує про його доньку Аліє в яку закоханий і вирішує після закінчення російсько-української війни знайти її і освідчитися їй у коханні.
22:56 29.07.2022 | 5 / 5 (голосов: 2)

Авторские права на произведения принадлежат авторам и охраняются законом. Перепечатка произведений возможна только с согласия его автора, к которому вы можете обратиться на его авторской странице.