Пришла пора садить Петрушку

Стихотворение / Поэзия
Про свидетельства Медведчука против экс-президента Украины Порошенко

"Пришла пора садить Петрушку"  

Пришла пора садить Петрушку  

Шепнули кой-кому на ушко,  

Заплакал Медведчук в подушку  

И тотчас Порошенко "сдал"...  

Пришла пора садить Петрушку,  

а кой-кому готовить сушку  

Ведь скоро вся страна узнает как Петя уголь покупал...  

И будет суд над Петей долгим,  

запутанным и очень сложным...  

И может быть что через годы, но мы услышим приговор.  

Но а пока не посадили, наш Петя гордо щеголяет в военном новом камуфляже как "патриот" страны – не вор.

| 49 | 5 / 5 (голосов: 3) | 18:05 23.05.2022

Комментарии

Taisiagurianova20:59 23.05.2022
Да, Петрушка очень виноват, как он только с этим живёт. За все , в этой жизни надо платить, "по счетам".
Lyrnist19:53 23.05.2022
Неплохой стих, но почему "садить"? Хотя это не так уж существенно. Оценка 5.

Книги автора

Дуже розумна пацієнтка
Автор: Stader
Рассказ / Проза
В практиці будь-якого лікаря трапляються такі дуже "розумні" пацієнти, які самі собі ставлять "діагноз" і вимагають у лікарів призначення їм ліків для лікування своєї "хвороби".
18:43 28.06.2022 | оценок нет

Помста колишньому хлопцеві
Автор: Stader
Рассказ / Проза
В сміттєвому баку за 300 метрів від воріт "Ставропігійного жіночого монастиря на честь святих дружин-Мироносиць" в Отего штат Нью-Йорк, США водій сміттєвозу Фред Уокер виявив закриту на замок стару с ... (открыть аннотацию)портивну сумку Nike . Із цікавості зазирнувши у сумку він виявив в ній мертву новонароджену дитину. Фред Уокер викликав по мобільному телефону поліцію. Поліція із застосуванням кінолога зі службовою собакою вивчила місце виявлення страшної знахідки та дійшла висновку що вбивця один із мешканців монастиря неподалік.
15:20 27.06.2022 | оценок нет

6 заповідь Ісуса Христа - не убий
Автор: Stader
Рассказ / Проза
Навіть янгольське терпіння не безкінечне, а тим паче людське. Слідчий Сергій Петрович розслідує справу про вбивство літньої жінки Марії Федорівні і під підозру потрапляє черниця Пеллагея яка доглядала ... (открыть аннотацию) за старенькою. То чи є вона вбивцею жінки чи ні?
17:40 25.06.2022 | оценок нет

Кохання на війні
Автор: Stader
Рассказ / Проза
24 лютого 2022 року радикально змінює життя родини Миколи. Він відвозить свою дружину Ірину та доньку Олю до КПП Устилуг на кордоні з Польщею та записується добровольцем щоб боронити Батьківщину від р ... (открыть аннотацию)осійських окупантів. 22 березня 2022 року його було поранено під Северодонецьком і його життя врятувала парамедик Оксана. Микола сповнився вдячністю до дівчини яка врятувала його і потоваришував з нею. Згодом він зрозумів, що щиро закохався в Оксану і став почувати себе мерзотником який зраджує своїй дружині Ірині...
21:30 23.06.2022 | 5 / 5 (голосов: 1)

Сексизм
Автор: Stader
Рассказ / Проза
Український програміст Ігор отримав омріяну роботу у дослідницькому центрі американської компанії НР і прийшов на роботу в свій перший робочий день в прекрасному настрої. Він вирішив проявити галантні ... (открыть аннотацию)сть і притримати вхідні двері до офісу молодій американці яка шла позаду нього. Але дівчина виявилася феміністкою та представницею ЛГБТ і обізвала його сексистом та шовіністом та подала на нього до суду. Через цей скандал на грунті сексуальної дискримінації все злагоджене життя Ігора пошло шкереберть.
15:52 21.06.2022 | оценок нет

Матусин синок
Автор: Stader
Рассказ / Проза
Ірма намагається зробити зі свого хлопця "ботаніка" "крутого хлопця" і береться за зміну його зовнішності, манери поведінки створюючи йому образ "мачо", але вона ще не знає чим це для неї закінчиться. ... (открыть аннотацию)..
09:54 20.06.2022 | оценок нет

Синя борода
Автор: Stader
Рассказ / Проза Реализм
Це реальна історія яка сталася у 90-ті роки у Києві. Мешканка села Нижча Дубечня що під Києвом Алла Миколаївна вийшла заміж за 84-х річного старого діда Ігора Дмитровича щоб доглядати за ним за право ... (открыть аннотацию)успадкувати його двохкімнатну квартиру у Києві.
13:15 17.06.2022 | оценок нет

Авторские права на произведения принадлежат авторам и охраняются законом. Перепечатка произведений возможна только с согласия его автора, к которому вы можете обратиться на его авторской странице.